DESTEK ve SUPERVISION

 

Kendi merkezimi (Avustralya) açmak için gereken Homeopatik eğitimi aldıktan sonra artık fazla bir çabaya gerek kalmadan uygulamaya başlarım diye düşünmüştüm. Ama yanılmıştım. Asıl bundan sonra başladı daha fazla araştırma ihtiyacı, daha ileri dersler ve kurslar. Bunlarla beraber deneyimli homeopatımdan da destek aldım. O zaman şunu da anladim ki; danışanınız sizi arayip da geldiği andan itibaren beraber yolculuğunuz başlıyor ve o anki ihtiyaci olan remediyi vermekle de bu yolculuk son bulmuyor. Bu aşamadan sonra, bazen de tam bu aşamada dışarıdan destek veren deneyimli bir göze ihtiyaç duyuluyor.

 

Size ve danışanlarınıza gereken desteği almak icin;

Yeni başlayan homeopatlar,

Son sene öğrencileri,

İşe yeni başlayanların ilk yıl stresi,

MacRepertory case analizi,

Homeopatik ilaç seçimi,

Homeopatik ilaç sonrası değişimler,

Klasik Homeopatide ileri derecede ders almak isteyenler ve online ders alanların essey ve project yazılımlarına yardımcı olunmasını istersenız lütfen arayınız.

 

Ayrıca Organopathy konusuna ilgi duyan ve öğrenmek isteyen en azından bir homeopati kursunu tamamlamış olanlara yardımcı olunur.

 

 

Copyright ® 2016  Yasemin Bayazıt Hassan  -  Homeopat

 

Bu site tamamen bilgilendirilmek için hazirlanmis olup, bir tedavi protokolunu savunmak amacini tasimamaktadir. Sagliginiz ile ilgili teshis ve tedavi edilmesi gereken durumda lufen doktorunuza basvurunuz. Baska bir tedavi yontemine gecmeden once doktorunuzla konusun ve surekli kullandiginiz ilaclari birakmaya kendi kendinize karar vermeyin.

Tüm yeniliklerimizden. gelişmelerden ve yayınlarımızdan e-posta adresinizi bizimle paylaşarak haberdar olabilirsiniz.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.